Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Pokaż

Nakastlik 1

175.00227.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Nakastlik 2

146.00190.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Nakastlik 3

120.00156.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Nakastlik 4

133.00173.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Nakastlik 5

135.00175.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Nakastlik 6

82.00107.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Drewniana szafka nocna, czyli nakastliki w nowoczesnej odsłonie!

Więcej modeli nakastlików znajduje się w kolekcjach mebli.

 

nakastliki

Nakastlik jest słowem, które w wielu kręgach dawno już wyszło z użycia. Wiele lat wstecz oznaczało ono szafkę, która stała przy łóżku i była podręcznym meblem, na którym można było ułożyć okulary czy też oświetlenie. Okazuje się, że słowo to zostało zastąpione innym i najczęściej mebel ten można spotkać teraz w wielu sklepach pod nazwą stolik nocny lub szafka nocna. Zdarzają się jednak osoby, które w dalszym ciągu używają słowa nakastlik. Czym wyróżnia się nakastlik oraz jakie wymiary powinien mieć ten stolik nocny wykonany z drewna, aby był meblem funkcjonalnym, a co najważniejsze nadawał wnętrza nowoczesnego wyglądu. Ciekawą propozycję nakastlików oferuje nasza firma producent mebli drewnianych Jandrew, gdzie znajdziesz bogaty wybór góralskich stolików nocnych w świetnych cenach. Zapoznaj się z naszą ofertą i postaw na meble sosnowe razem z Jandrew.

Jakie rodzaje nakastlików oferuje firma Jandrew?

Jako producent mebli drewnianych wykonanych z drewna sosnowego oferujemy naszym klientom bogaty wybór nakastlików, gdzie znajdziesz modele z półkami, szufladami, jak również klasyczne stoliki. Szczegółowy opis poszczególnych modeli znajdziesz poniżej.

Szafki nocne w kształcie komody.

Jednym z najchętniej wybieranych modeli stolików nocnych są szafki w kształcie komody. Posiadają one niewielkie wymiary, a dodatkowo są bardzo pojemne. Ten rodzaj mebla pasować będzie do każdego wnętrza, gdzie główna aranżacja opiera się na w stylu góralskim. Każda z dostępnych szafek nocnych w kształcie komody umieszczona jest na czterech stabilnych nogach, dzięki czemu będziesz mógł w łatwy sposób utrzymać porządek w swojej sypialni. Komody te wykonane są całkowicie z drewna lub są też modele, które posiadają uchwyty wykonane z wysokiej jakości metalu. Komody te dostępne są w bogatej gamie kolorów i od klienta zależy, na jaki odcień ma zostać pomalowany wybrany model tuż przed wysyłką.

Szafki nocne, jakie znajdziesz w ofercie naszej firmy, wykonane są z drewna sosnowego, dzięki czemu służyć będą Ci przez wiele lat. Ich unikatowy wygląd podkreśli piękno każdego pomieszczenia, dlatego warto zastanowić się właśnie nad takim wyborem. Wymiary, jakie posiadają poszczególne komody, są standardem, jaki dostępny jest na rynku.

Szafki nocne z szufladą.

W ofercie dostępne są również modele, które posiadają szafkę, gdzie znajduje się półka na podręczne rzeczy. Są też modele, które mają jedną szufladę na przechowywanie różnych drobiazgów. Szafki te, podobnie jak modele w kształcie komody, usytuowane są na czterech stabilnych nóżkach. Dzięki temu łatwo można je przesuwać w dowolnym kierunku. Wykonane są w taki sposób, aby idealnie pasowały do każdego łóżka, dlatego też fronty drzwiowe dostępne są w wersji prawej i lewej.

Dla osób, które życzą sobie umeblowanie pokoju wyłącznie w drewnie, dostępny jest model w całości wykonany z drewna. Jednak chcąc wprowadzić trochę nowoczesności do swojej sypialni, warto zastanowić się nad nakastlikiem z metalowymi uchwytami, które są odpowiednio zabezpieczone przed korozją.

Szafki nocne w kształcie stolika.

W ofercie dostępne są również szafki nocne w kształcie stolika. Posiadają one jedną lub dwie szuflady, jednak swoim wyglądem nawiązują do szafek nocnych w stylu retro. Szafki te dostępne są w bogatej gamie kolorów, a wszystkie elementy pasują do siebie.

Szafki nocne w kształcie stolika będą idealnym pomysłem do pokoju, gdzie znaleźć będzie się tradycyjne łóżko z drewna. Jest to najlepsze rozwiązanie do każdego domku letniskowego, ale również do w sypialni całorocznej. Ten model stolika nocnego pozwoli Ci na przechowywanie w dolnej części szafki książek, jakie lubisz czytać wieczorami.

Do jakiego wnętrza najlepiej będzie pasowała drewniana szafka nocna dostępna na stronie Jandrew?

Coraz więcej osób decyduje się na wykończenie swojego mieszkania w sposób tradycyjny. W nowym budownictwie podczas aranżacji każdego pomieszczenia można zauważyć, że coraz częściej pojawiają się klasyczne kredensy, szafy, a także komody i nakastliki wykonane z drewna sosnowego. Dzieje się tak ze względu na coraz bardziej rozprzestrzeniający się w świecie aranżacji wnętrz minimalizm. Coraz więcej osób decyduje się na naturalne materiały, z jakich wykonane mają zostać poszczególne meble. W wielu mieszkaniach z tego też powodu można spotkać różne modele mebli wykonanych z prawdziwego drewna.

Nasza firma Jandrew już od lat zajmuje się produkcją mebli drewnianych na wymiar. U nasz znajdziesz stoliki nocne z drewna, nakastliki, szafy, stoły czy krzesła, które posiadają wymiary pasujące do panujących standardów. Stoliki nocne wykonane z drewna sosnowego dostępne na naszej stronie pasują każdego wnętrz. To dzięki nim wystrój nawiązywać będzie do stylu góralskiego. Nasze meble będą zatem pasowały do każdego drewnianego domu, domku letniskowego, a także nowoczesnych domów. Będą one pasowały do pomieszczeń charakteryzujących się ciepłym wystrojem wnętrz.

Drewniana szafka nocna — cena.

W sklepach meblowych dostępne są różne rodzaje szafek nocnych wykonanych z płyt meblowych. Ich ceny oscylują od kilkudziesięciu nawet do kilkuset złotych, w zależności od producenta. Szafki nocne, jakie oferuje nasza firma Jandrew, wykonane są z prawdziwego drewna. Możesz być więc pewny, że będą one trwałym elementem Twojego mieszkania. Dostępne są w bogatym wzornictwie, a co najważniejsze w niewygórowanych cenach. Nakastliki, które posiadają standardowe wymiary, będziesz już mógł zakupić od 83 zł. Najdroższy wariant dostępny na stronie zakupisz za maksymalną cenę 495 zł. Większość modeli jest jednak dostępna w granicach od 100 do 200 zł. Warto więc zapoznać się z ofertą nakastlików dostępnych na naszej stronie. Będziesz mógł wybrać dowolny model oraz kolor idealnie pasujący do wnętrza sypialni.

Jak powstają meble, która oferujemy naszym klientom?

Meble, które oferujemy naszym klientom, na początku specjalnie obrabia się. Końcowy efekt jest tak naprawdę wynikiem ciężkiej pracy wielu pracowników, którzy od lat zajmują się tworzeniem mebli z drewna. Na początku drewno poddaje się specjalnej obróbce, gdzie tarcica osusza się. Maksymalna wilgotność drewna, jaka dopuszczalna jest podczas tworzenia mebli z drewna, to 8%. Następnie odpowiednio wysuszona i przechowywana wcześniej tarcica, trafia w ręce doświadczonych pracowników. To właśnie oni poddają ją obróbce, gdzie w wyniku prac powstają poszczególne elementy każdego mebla. Meble, jakie dostarczamy naszym klientom, są do samodzielnego złożenia. Przed wysyłką maluje się je dwukrotnie na wybranym przez klienta kolor. W większości przypadków fronty drzwiowe, jakie dostępne są w poszczególnych meblach, możesz wybrać w wersji rattanowej, filunkowej lub gładkiej.

Znajdź więc swój odpowiedni i wymarzony model mebla wykonanego z wysokiej jakości drewna i postaw na producent z wieloletnim doświadczeniem.