Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Pokaż
Kolekcja Melania

Produkty mierzone w najszerszych i najwyższych punktach. Podane w  centymetrach.

Kolekcja Melania, czyli białe meble z drewna do kuchni.

Szukając idealnych mebli do kuchni, warto postawić na coś unikatowego. Piękne meble Melania, jakie oferujemy tym razem naszym klientom, spełnią Twoje oczekiwania. Będą one idealnie pasowały do każdego wnętrza. Są minimalistyczne, a zarazem piękne, co wpływa na ich popularność. Sprawdź, czym cechują się te białe meble z drewna do kuchni Melania oraz jakie mają zalety.

Meble drewniane do kuchni Melania.

Nasi klienci, poszukując czegoś wyjątkowego, trafiają na nasze „Kolekcje mebli”, które są stworzone zgodnie z nowoczesnymi trendami w świecie aranżacji wnętrz. Zważając jednak na naszą pasję i zamiłowanie do gór, staramy się w każdym projekcie dodać elementów z góralskiego stylu. W związku z tym oferujemy meble typowo góralskie, ale również eleganckie, minimalistyczne, które posiadają nutę naszych rodzimych tradycji. Kolekcja Melania, która cieszy się popularnością wśród klientów, swoim wygładem nawiązuje do minimalizmu, ale posiada również nutę czasów PRL, jak również góralski wydźwięk.

Co cechuje meble góralskie do kuchni z kolekcji Melania?

• Trwałość – to element, bez którego nasze meble nie cieszyłyby się tak dużą popularnością. Dzięki odpowiedniemu drewnu, impregnacji oraz obróbce nasze meble kuchenne są trwałe i służyć będą wiele lat.
• Unikatowy wygląd – w żadnym innym sklepie nie znajdziesz takich modeli mebli, jakie dostępne są w naszej ofercie. Są to meble powstałe w wyniku naszych inspiracji, dlatego wybierając właśnie ten model, będziesz mógł cieszyć się unikatowym wnętrzem mieszkania.
• Historyczne żłobienia i dodatki – nasza kolekcja mebli Melania w białym odcieniu idealnie nawiązuje do czasów PRL. Ten rodzaj mebli jest w obecnym czasie na topie, dlatego klienci decydują się właśnie na ten zestaw.
• Idealnie zaprojektowane wnętrza – poszczególne szafy mają idealnie zaprojektowane wnętrza, aby pomieścić w nich wszystkie niezbędne rzeczy na co dzień.

Jakie elementy posiada kolekcja Melania?

W skład kolekcji wchodzą meble idealne do wyposażenia całej kuchni. Oferujemy:

Komodę Melania — która wyposażona jest w szklane fronty drzwiowe wykonane z drewna sosnowego. Posiada ona dwie przeszklone szafki, w których znajdziesz trzy półki. Ponadto wyposażona jest również w trzy mniejsze półki, które posiadają drewniane fronty. To umożliwi umieszczenie w niej zastawy stołowej, alkoholu i wielu innych akcesoriów kuchennych w dowolnym miejscu.

Kredens Melania — wyposażony jest w trzy półki w dolnej części szafy, które posiadają drewniane fronty drzwiowe. Półki te są pojemne i symetryczne. Powyżej znajdują się dwie szuflady na drobne produkty. Na samej górze mebla znajdziesz półkę posiadającą szklane fronty drzwiowe, która najczęściej wykorzystywana jest do przechowywania zastawy stołowej. Mebel ten swoim wyglądem nawiązuje do kredensów z czasów PRL.

Stół wraz z krzesłami Melania — do zestawu dołączony jest również stół oraz krzesła. Stół jest 6-osobowy i wykonany jest z wysokiej jakości drewna sosnowego.

Odpowiednia impregnacja to klucz do sukcesu.

Nasza firma ceni sobie wysoką jakość, dlatego nasze meble góralskie trafiają do klienta odpowiednio zabezpieczone. Każdy z mebli jest wylakierowany dwukrotnie przed wysyłką, aby uzyskać odpowiednią trwałość. Warto zauważyć, że nasze meble są do samodzielnego złożenia. Proponujemy naszym klientom bogaty wybór mebli do kuchni. Model Melania jest jednak jedną z najciekawszych propozycji. Idealnie rozświetli kuchnię, a także nada jej nowoczesnego charakteru. Przeniesie Cię zarazem myślami do czasów przeszłych, gdzie takie meble były widziane prawie w każdej kuchni.

Postaw na unikatowe wyposażenie wnętrz. Wybierając białe meble z drewna do kuchni Melania, uzyskasz satysfakcjonujące efekty. Zachęcamy do zakupu całego zestawu lub pojedynczych elementów w naszym konfiguratorze. To właśnie tutaj znajdziesz drewniane meble nie tylko do kuchni, ale do całego mieszkania w świetnych cenach. Więcej ciekawych mebli kuchennych znajdziesz w zakładce „Kolekcje mebli” od Jandrew!