Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Pokaż

Drzwi drewniane sosnowe.

Odpowiednio dopasowane drzwi do wnętrza mieszkania, mogą sprawić, że dom będzie wyglądał nowocześnie i stylowo. W sklepach budowlanych znajdziesz bogatą ofertę drzwi do każdego wnętrza domu, jednak jeżeli zależy Ci na unikatowym wyglądzie mieszkania, warto postawić na drzwi, które produkuje producent mebli sosnowych Jandrew. W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych propozycji drzwi zewnętrznych i wewnętrznych wykonanych z drewna sosnowego, których cena jest satysfakcjonująca. Drzwi drewniane na wymiar, jakie Proponujemy naszym klientom są wykonane z wysokiej jakości drewna sosnowego, które przed obróbką zostało specjalistycznie wysuszone, dzięki czemu nie musisz martwić się, że drzwi w pewnym momencie zaczną skrzypieć. Nowoczesne zdobienia oraz ciekawa stylizacja każdych drzwi pozwoli Ci stworzyć wnętrze domu z góralskim akcentem.

Sprawdź bogatą ofertę drzwi wewnętrznych i zewnętrznych drewnianych wykonanych z drewna sosnowego, które dostępne są w wariancie z wysokiej jakości desek.

Jakie zalety niesie wykorzystanie drzwi drewnianych na wymiar w domu?

Główną zaletą, jaką mają drewniane drzwi z desek, jest ich wysoka trwałość. Okazuje się, że wiele drzwi dostępnych w sklepach budowlanych, jest wykonanych z cienkiej płyty. Takie rozwiązanie wpływa na to, że drzwi te często ulegają odkształceniom i zniszczeniu po długotrwałym użytkowaniu. Drzwi drewniane surowe są twarde, a co najważniejsze nie odkształcają się podczas codziennego użytkowania.

Kolejną rzeczą, na jaką warto zwrócić uwagę, jest ich unikatowy wygląd. W naszej ofercie może znaleźć drzwi specjalne rzeźbione, które idealnie będą pasowały do różnych dekoracji w stylu góralskim, jakie posiadasz w swoim domu. Domy tworzone w takiej aranżacji należy odpowiednio wyposażyć, aby wnętrze było stylowe i nowoczesne. Spoglądając na naszą ofertę, znajdziesz wiele rodzajów drzwi zewnętrznych drewnianych, które wykonane są z drewna sosnowego. Znajdziesz drzwi pełne oraz przeszklone w wielu ciekawych wariantach, które będziesz mógł wykorzystać je do każdego pomieszczenia.

Warto również zauważyć, że dużym plusem drzwi drewnianych jest między innymi bardzo niska rozszerzalność na ciepło, a zarazem są one dobrą izolacją cieplną danego pomieszczenia. Charakteryzują się długą trwałością, ponieważ potrafią wytrzymać nawet od 50 do 80 lat w warunkach, kiedy są odpowiednio zakonserwowane.

Te i wiele innych zalet, jakie niesie wykorzystanie drzwi drewnianych w budownictwie, wpływa na to, że są one wybierane przez miliony klientów.

Jakie modele drzwi drewnianych góralskich dopasować odpowiednio do poszczególnych pomieszczeń?

W zależności od Twoich potrzeb w naszej ofercie znajdziesz wiele drzwi drewnianych na wymiar stworzonych z drewna sosnowego, które mogą mieć zastosowanie zewnętrzne, jak również wewnętrzne. Decydując się na drzwi drewniane do łazienki, warto pomyśleć nad drzwiami, które będą specjalnie rzeźbione i będą posiadały odpowiednią szerokość. Dobrym rozwiązaniem będzie wybór drzwi oszklonych z niewielką szybką, aby móc kontrolować, czy w łazience ktoś się znajduje, czy też nie.

Wybierając drzwi do poszczególnych pokoi, warto również postawić na drzwi oszklone lub pełne klasyczny ze zdobieniami. Drzwi, które są w większości oszklone, idealnie oświetlą pokój wewnątrz, dzięki temu zmniejszysz zużycie prądu w ciągu dnia, który musiałbyś wykorzystać na oświetlenie pokoju. Pełne drzwi będą również ciekawym rozwiązaniem dla osób, które lubią spokój, a także cenią sobie ciemność podczas snu.

Do kuchni proponujemy drzwi pełne lub szklane w zależności od Twoich upodobań. Lekko oszklone drzwi kuchenne wykonane z drewna sosnowego pozwolą Ci kontrolować czy w kuchni nie zostało załączone światło, natomiast decydując się na drzwi pełne nie będziesz musiał martwić się o ciągłe czyszczenia szyb.

Wszystkie drzwi drewniane, jakie sprzedajemy na chwilę obecną, są surowe i będziesz musiał pomalować je sam na dowolnie wybrany kolor.

Na co warto zwrócić uwagę decydując się na drzwi drewniane sosnowe do swojego domu?

Najważniejsza jest odpowiednia konserwacja drzwi. Drzwi pokojowe drewniane z drewna sosnowego, jakie udostępniamy naszym klientom, wysyłane są w stanie surowym.
Po otrzymaniu drzwi należy odpowiednio zabezpieczyć specjalnym preparatem, aby nie naciągały wilgoci, a zarazem nie ubrudziły się. Brud może bowiem wejść w pory drewna i nie będzie miał możliwości usunąć poszczególnych plam. Drzwi należy przechowywać w suchym miejscu do pełnego wyschnięcia preparatu.

Drzwi drewniane — cena na rynku.

Wiele osób zastanawia się nad wyborem drzwi drewnianych góralskich z prawdziwych desek, które nadałyby wnętrzu nowoczesnego wyglądu. Nie każdy jednak zdaję sobie sprawę, że drzwi takie mogą mieć dość wysoką cenę. W zależności od tego, czy drzwi posiadają liczne zdobienia w postaci rzeźbień, czy też wykonane są w klasyczny sposób, tak też ich cena będzie bardzo zróżnicowana. W naszej ofercie znajdziesz drzwi już od 598 zł, a niektóre modele sięgają nawet 1428 zł. W zależności od tego, jakie drzwi potrzebujesz do swojego domu oraz od tego, ile jesteś w stanie przeznaczyć na ich zakup, tak też w naszej ofercie możesz znaleźć wiele ciekawych propozycji, które spełnią Twoje oczekiwania cenowe. W propozycjach są dostępne również modele z ceną do uzgodnienia. Jeżeli jesteś zainteresowany poszczególnymi modelami, skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci naszą pełną ofertę.

Sosnowe drzwi drewniane idealnym rozwiązaniem do każdego domu.

Okazuje się, że wcześniej na drzwi drewniane decydowały się wyłącznie osoby, które posiadały domy w stylu góralskim. Teraz coraz więcej osób w nowoczesnym budownictwie stawia na takie rozwiązania, ponieważ meble takie są trwał, a co najważniejsze dodają stylu i nowoczesnemu wyglądu każdemu pomieszczeniu. Odpowiednio dopasowane dekoracje, a także meble, sprawią że całe wnętrze domu może aranżowane być na styl góralski. Warto więc zastanowić się nad tego typu rozwiązaniem. Dzięki wysokiej trwałości drzwi takie są praktycznie bezobsługowe, wystarczy wyłącznie dbać o odpowiednią konserwację raz na jakiś czas.

Meble drewniane, jak również drzwi sosnowe drewniane, wyłącznie z firmą i Jandrew producentem mebli drewnianych.

Jandrew od lat dostarcza klientom bogaty wybór produktów wykonywanych z drewna idealnych do domu, jak również do ogrodu. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości meble z drewna sosnowego, jak również modrzewiowego, które idealnie pasować będzie do każdego wnętrza. Oprócz tego dostarczamy również huśtawki ogrodowe, altany, meble ogrodowe i wiele innych produktów, które ułatwią Ci codzienne życie.

Jeżeli więc zależy Ci na drzwiach wysokiej jakości, zaufaj naszej firmie Jandrew z wieloletnim doświadczeniem. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu w celu złożenia zamówienia.