Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Pokaż

Nowoczesne kuchnie idealnym rozwiązaniem do każdego domu.

Szukając czegoś innowacyjnego do swojego domu, warto poszukać inspiracji w Internecie. Okazuje się, że w sieci można znaleźć mnóstwo ciekawych inspiracji na stworzenie niebywałego wnętrza mieszkania. Jednak dla osób, które stawiają na minimalizm, funkcjonalność, a zarazem cenią sobie nowoczesne wzornictwo, najlepszym może okazać się wykonanie mebli na zamówienie do każdego wnętrza. Piękne nowoczesne kuchnie oferuje nasza firma Jandrew, która tworzy swoje projekty, bazując na nowoczesnych trendach w świecie aranżacji wnętrz. Dlatego, jeśli trafiłeś właśnie do tej kategorii „Nowoczesne kuchnie”, jakie proponujemy w naszej ofercie „Mebli kuchennych na wymiar”, możesz być pewny, że znajdziesz coś odpowiedniego do swojej kuchni.

Nowoczesna kuchnia z wyspą.

Wiele osób marzy o odpowiedniej przestrzeni do wykonywania swoich potraw. Aby przestrzeń ta była odpowiednio zagospodarowana, należy pamiętać o zachowaniu zasad trójkąta roboczego, dzięki któremu kuchnia podzieli się na trzy strefy. Strefę przechowywania, strefę gotowania i strefę zmywania. Odpowiednie rozmieszczenie poszczególnych sprzętów AGD, takich jak lodówka, piekarnik czy zmywarka ułatwi codzienną pracę w nowoczesnej kuchni, a jest to możliwe wyłącznie podczas tworzenia kuchni w kształcie litery L lub podczas podjęcia decyzji o zakupie nowoczesnej kuchni z wyspą. Kuchnia z wyspą, jaką znajdziesz w naszej ofercie, jest stylowa i podzielona na różne segmenty. Wyposażona jest w wyspę, do której zamontowany jest dodatkowy blat, który może służyć, jako miejsce do zjedzenia posiłków. Ten model nowoczesnej kuchni stworzonej na wymiar z wyspą charakteryzuje się licznymi przeszkleniami w części przechowywania. Przeszklenia te są matowe, dając Ci zarazem więcej możliwości na ich zagospodarowanie. Kolejną rzeczą są liczne organizery ułatwiające przechowywanie produktów. Warto zauważyć, że kuchnia ta ma również niewielkie wymiary, pozwalając w ten sposób na umieszczenie jej w dowolnym miejscu mieszkania. Odpowiednio przygotowany słupek meblowy idealnie dopasowany jest pod zabudowę poszczególnych sprzętów AGD, takich jak mikrofalówka czy piekarnik. Kolor tego rodzaju kuchni nawiązuje do naturalnych odcieni brązu, nadając w ten sposób nowoczesnego wyglądu poszczególnym elementom.

Innym rodzajem kuchni z wyspą, jaki znajdziesz w naszej ofercie, jest nowoczesna kuchnia posiadająca spore wymiary. Wyspa jest zarazem elementem wyposażanym w płytę grzewczą, ale służy jednocześnie jako stół. Odpowiednio dopasowane krzesła barowe będą jednocześnie idealnym elementem podkreślającym nowoczesny wystrój kuchni. Kuchnia ta złożona jest z dwóch rzędów mebli i charakteryzuje się m.in. kolorystyką. Górny rząd mebli ma kolor biały, który posiada wstawkę przypominająca tygrysi wzór. Dolny rząd nawiązuje do górnej części dzięki temu, że cała powierzchnia mebli oklejona jest materiałem posiadającym wzór identyczny, jak w meblach z rzędu górnego. Harmonijną całość dopełnia wyspa, która jest głównym elementem przekłuwającym uwagę tego rodzaju nowoczesnej kuchni. W tym przypadku podobnie jak w poprzednim meble są tworzone do zabudowy poszczególnych sprzętów AGD.

Kuchnia w kształcie litery L z szafkami narożnymi.

Ten rodzaj kuchni, który znajdziesz na naszej stronie, będzie modelem, dzięki któremu dopasujesz poszczególne meble do niestandardowego pomieszczenia. Dzięki nowoczesnym możliwościom, maszynom, a także wieloletniemu doświadczeniu, tworząc nowoczesne meble na wymiar, możesz wybrać model pokryty połyskującą okleiną nawiązującą wyglądem do stylu Vintage. Ten rodzaj kuchni sosnowej na wymiar idealnie pasować będzie do każdego mieszkania i domu jednorodzinnego. Meble te również tworzone są do zabudowy poszczególnych sprzętów AGD, umożliwiając w ten sposób stworzenie harmonijnej całości. Meble te wyposażone są w szuflady, dzięki którym będziesz mógł odpowiednio posegregować przyprawy i drobne artykuły spożywcze.

Zalety nowoczesnych kuchni, jakie w swojej ofercie proponuje firma Jandrew.

Poszukując nowoczesnej białej kuchni z drewnianym blatem warto zapoznać się z naszą ofertą kuchni góralskich produkcji Jandrew, ponieważ proponujemy bogaty wybór mebli do każdego rodzaju mieszkań. Nasze kuchnie są nowoczesne i trwałe. Każdy tworzony przez nas element jest wykonany z dobrze wysuszonej tarcicy. Oferujemy meble kuchenne dostępne w połysku lub macie. Dodatkowo wszystkie elementy stalowe niezbędne do złożenia mebli są wykonane z wysokiej jakości stali.

Oprócz tego w ofercie posiadamy również meble naturalne, które przed wysyłką zostają wyłącznie polakierowane na bezbarwny kolor z palety barw dostępnych w naszych konfiguratorach. Szukając zatem nowoczesnej kuchni na wymiar do swojego domu, możesz znaleźć tutaj wiele ciekawych propozycji, które być może Cię zainteresują.

Meble tworzona na zamówienie będą idealnie wpasowane do pozostawionej na nie przestrzeni. Dodatkowo wybierając meble tworzone z naturalnego drewna, możesz być pewny, że będą Ci one służyły przez wiele lat. Naturalny materiał jest również świetnym sposobem na stworzenie w wybranych elementach kuchni stylowych frezów, które nadadzą jej unikatowego charakteru. W ten oto sposób nowoczesna kuchnia na wymiar, jaka będziesz mógł zakupić w naszym sklepie, będzie towarzyszyła Ci podczas codziennych śniadań, obiadów i kolacji przez długi czas, będąc zarazem idealnym dodatkiem dekoracyjnym mieszkania.

Cena nowoczesnych mebli kuchennych.

Jeśli zastanawia Cię koszt wykonania projektu realizacji mebli kuchennych, należy skontaktować się z naszymi pracownikami, którzy wycenią dla Ciebie daną realizację. Koszt uzależniony jest od wymiarów mebli, rodzaju kuchni na wymiar, a także wielu innych czynników, dlatego cenę należy omówić z pracownikiem. Meble, jakie oferujemy naszym klientom, są tworzone na specjalne zamówienie, dlatego w związku z tym, koszt realizacji zamówienia również może ulegać zmianie.

Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem nowoczesnej kuchni na wymiar. Postaw na Jandrew. Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu unikatowych mebli do każdego mieszkania.