Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Pokaż

Witryna Harnaś

1,639.002,131.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Szafa III Harnaś

3,108.004,040.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Szafa II Harnaś

2,434.003,164.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Komoda Harnaś

1,679.002,183.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Kufer Harnaś

664.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Biurko Harnaś

1,068.001,388.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Łóżko Harnaś

1,140.002,473.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Nakastnik Harnaś

461.00599.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Harnaś

0.00

Kolekcja Harnaś

 

Styl rustykalny powraca. A styl góralski nigdy nie przestał się podobać. Dlatego przygotowaliśmy niezwykłą kolekcję mebli góralskich – Harnaś. Meble godne swojej nazwy – solidne, imponujące, wykonane z górskiego drewna, a do tego piękne i bardzo praktyczne. Sprawdź, jak wygląda nasza kolekcja mebli góralskich i do czego może Ci posłużyć.

Szeroki wybór mebli góralskich Jandrew

Harnaś to bogata kolekcja mebli góralskich, które możesz wykorzystać w domu, w salonie lub w firmie. W pełny skład kolekcji wchodzą:

  • komoda Harnaś, z 2 drzwiami i 4 szufladami,
  • szafa dwudrzwiowa Harnaś,
  • szafa trzydrzwiowa Harnaś,
  • witryna dwudrzwiowa Harnaś,
  • kufer Harnaś,
  • biurko Harnaś, z 3 szufladami,
  • nakastnik Harnaś,
  • łóżko Harnaś, dostępne w różnych rozmiarach.

Poszczególne meble możesz zamówić zarówno pojedynczo, w wybranych przez siebie konfiguracjach albo – co daje najlepszy efekt – w pełnym zestawie. Nasza kolekcja mebli góralskich jest tak dobrana, aby poszczególne meble wzajemnie się uzupełniały i stanowiły komplementarne wyposażenie pokoju, salonu, pokoju hotelowego czy gabinetu. Co świadczy o wyjątkowości kolekcji Harnaś?

Kolekcja mebli góralskich do różnych zastosowań

Meble z kolekcji Harnaś mają dość uniwersalne zastosowania. w jej skład wchodzą pojemne i ergonomicznie zaprojektowane szafy np. na ubrania. Witrynka, która ozdobi salon lub gabinet. Solidna i równie pojemna komoda czy też iście góralski kufer, w którym schowasz zabawki lub inne drobiazgi. Do pracy i nauki przyda się funkcjonalne biurko, a do odpoczynku góralskie łóżko Harnaś, wraz nakastnikiem, na którym możesz położyć np. lampkę nocną. Łóżko Harnaś to zresztą osobna historia – możesz wybrać je w różnym rozmiarze, w zależności od potrzeb i wielkości pomieszczenia. Swoim wyglądem i kształtem pozwala poczuć się i odpoczywać jak prawdziwy górski zdobywca. To, do czego zastosujesz kolekcję mebli góralskich Harnaś, zależy tylko od Twojej inwencji, potrzeb i uwarunkowań lokalowych. Najwięcej zyskujesz, wybierając pełen zestaw – to gotowe wyposażenie do codziennych zastosowań.

Unikalny styl, solidne wykonanie

Codzienne zastosowania łączą się tutaj z unikalną estetyką. Kolekcja mebli góralskich nie bez powodu zwie się Harnaś. Meble wykonane są z solidnego drewna sosnowego. Sosna nieodmiennie kojarzy się z górami i tym niesamowitym, panującym tam klimatem. Drewno sosnowe jest nie tylko wytrzymałe, ale także miękkie, piękne i przejawiające właściwości prozdrowotne. Jest na przykład dobrym wyborem do pokoju dla alergika. Meble zaprojektowane są tak, aby były funkcjonalne a ich wnętrza pojemne i ergonomiczne. Wytrzymałe zawiasy, ciche i łagodnie wysuwające się szuflady, gładkie i przyjemne w dotyku blaty. O góralskim stylu mebli Harnaś świadczy nie tylko sosnowy materiał – każdy z mebli ozdobiliśmy po góralsku. Fronty, blaty i inne powierzchnie mebli pokryte są charakterystycznym, kojarzącym się z kulturą Podhala wzornictwem. Reliefy nawiązują do górskich tradycji oraz panującej tam flory i fauny. Wystarczy spojrzeć na te meble, by dostrzec góralskiego ducha w każdym detalu. Praca, odpoczynek, relaks czy codzienne czynności w takim otoczeniu są po prostu przyjemniejsze. Wszystko to sprawia, że nasze meble Harnaś to połączenie nowoczesności z tradycją, które przetrwa lata eksploatacji.

Dostosuj meble  góralskie Harnaś do swoich potrzeb

Kolekcja mebli góralskich Harnaś ma wyrazisty, ale nienachalny styl. Nie zaburza aranżacji wnętrza i świetnie wpisuje się w różną kolorystykę ścian czy specyfikę pomieszczeń. Na Twoje życzenie możemy jednak dostosować kolory mebli – drewno sosnowe jest bardzo podatne na barwienie. Do wyboru masz 14 kolorów, z czego każdy to efektownie wyglądający odcień naturalnego drewna. Dodatkowo – łóżko Harnaś dostępne jest w kilku różnych rozmiarach.

Zamów kolekcję mebli góralskich Harnaś w sklepie Jandrew!

Meble góralskie Harnaś to kolekcja, z której szczególnie jesteśmy dumni. Nawiązanie do tradycji, funkcjonalność, jakość wykonania – to właśnie mamy do zaoferowania. Potrzebujesz więcej informacji, chcesz o coś zapytać? Daj nam znać – dobierzemy zestaw odpowiedni dla Ciebie.