Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Pokaż

Materac EXTRA

668.001,060.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Materac

373.00745.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Materac do każdego rodzaju łóżka – 160 × 200, 90 × 200, 120 × 200 i wiele innych modeli.

Łóżko jest bardzo ważnym przedmiotem, który przyczynia się do zapewnienia odpowiedniej jakości snu, który odgrywa ogromną rolę zarówno dla zdrowia każdego z nas, jak i dla naszego samopoczucia. Zdarza Ci się budzić rano z bólem pleców? To znak, że potrzebujesz odpowiednio dostosowanego materaca, który podeprze Twój kręgosłup podczas spania. Materac jest bardzo ważnym przedmiotem, który wpływa na nasze zdrowie oraz sen każdego z nas. Dobrze dobrany model może zdziałać cuda. Warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniego modelu materaca do łóżka, ponieważ może okazać się, że źle dopasowany model może negatywnie wpływać na nasze życie. Dodatkowo należy pamiętać, że każda grupa wiekowa ma indywidualne preferencje oraz potrzeby, co do wyboru danego materaca. Nastolatki mają inne preferencje związane z wyborem odpowiedniego materaca w porównaniu do seniorów. Natomiast jeżeli chodzi o kobiety w ciąży, mają one indywidualne wymagania dotyczące posłania, tak samo, jak dzieci. Aby wybrać odpowiedni materac, trzeba zrozumieć jedną ważną kwestię, że Twój materac powinien się zmieniać wraz z wiekiem. Aby nasz komfort snu był na jak najwyższym, poziomie warto dokonać wymiany danego materaca co 5 – 7 lat. Weź pod uwagę, że wymiana materaca do łóżka 160×200 lub materaca 90×200 jest konieczna głównie ze względu na nagromadzone bakterie, alergeny i wiele innych bakterii, które mogą stwarzać zagrożenie dla zdrowia. Wygodny materac to podstawa komfortowego i przyjemnego snu. Zastanawiasz się, na co zwrócić uwagę podczas zakupu wygodnego i miękkiego materaca? Na samym początku warto określić, komu materac ma służyć oraz określić wymagania, oraz potrzeby danej osoby. Kolejnym krokiem jest zapoznanie się rodzajami materaców dla określonej grupy wiekowej i wybrać materac idealny i zgodny z Twoimi preferencjami.

Jaki materac do łóżka 160×200 wybrać?

Większość osób ma indywidualnie dostosowane potrzeby związane ze zdrowym snem. Zazwyczaj wiele osób popełnia błąd w momencie wyboru wspólnego materaca z partnerem. Jest to powszechnie znany problem, ponieważ partnerzy często różnią się od siebie. Wysoki mężczyzna o rozbudowanej posturze i wadze ponad 90 kg będzie potrzebował innego materaca niż kobieta, która jest drobna i waży zaledwie 60 kg. Warto więc rozważyć propozycje kupna dwóch oddzielnych materacy . Takie rozwiązanie na pewno wpłynie na uzyskanie lepszej jakości snu dla obydwu partnerów. Natomiast jeżeli masz problemy z kręgosłupem, warto zastanowić się nad kupnem specjalistycznego materaca, który wpłynie korzystnie na Twoje zdrowie. Materac powinien służyć przez wiele lat, dlatego też powinniśmy poświęcić więcej czasu na znalezienie odpowiedniego modelu materaca. W dzisiejszych czasach masz możliwość przetestowania danego modelu w sklepie stacjonarnym oraz dokonania zakupu prosto do domu w sklepie internetowym. Najważniejsze jest, aby położenie naszego kręgosłupa było odpowiednie, wszystko zależy w dużej mierze od tego, w jakiej pozycji śpimy. Jeżeli śpimy twarzą do góry to nasze plecy, a dokładniej ich dolna część powinna mieć kontakt z materacem, a co najważniejsze niemożliwe powinno być włożenie ręki między plecy a materac. Warto wziąć pod uwagę, że materac do łóżka 160×200 powinien być twardszy wraz ze wzrostem wagi osoby, która korzysta z danego materaca. Ważne jest również, aby zastanowić się, do czego wykorzystujesz łóżko sosnowe. Czy lubisz odpoczywać w łóżku, czytając książkę, oglądając telewizję lub korzystając z laptopa? Doskonałym wyborem może być łóżko elewacyjne, ponieważ Twój kręgosłup będzie miał możliwość odpoczynku. Jeżeli poszukujesz materaca do łóżka drewnianego, który jest absolutnie najwyższej jakości i został stworzony z najwyższej jakości materiałów, zajrzyj na stronę naszego sklepu Jandrew, w którym znajdziesz dwa rodzaje materaców. Gwarantujemy materace, które z pewnością przypadną Ci do gustu. Już teraz możesz wybrać ten, który na pewno spełni wszystkie Twoje wymagania.

Jaki materac wybrać do łóżeczka dla dziecka?

Materace do łóżeczka dla malucha to podstawa, jeśli chodzi o komfortowy sen naszego dziecka. Niemowlę spędza w łóżeczku większość czasu, ważne jest więc, aby materac wykonany był z odpowiedniego materiału, który idealnie sprawdzi się podczas wielogodzinnego snu Twojej pociechy. Materac do łóżeczka dla niemowlaka powinien spełniać wiele kryteriów i mieć określone cechy, aby jakość snu dziecka była odpowiednia. Ortopedzi zwracają uwagę, że materac do łóżeczka dziecięcego powinien być elastyczny, a więc powinien być nie za miękki nie za twardy, lecz elastyczny, aby dostosowywał się do pozycji, jaką dziecko przybiera podczas snu. Odpowiedni materac powinien mieć właściwości antyalergiczne oraz być wyposażony w odpowiedni system kanalików tak, aby powietrze mogło przez niego przepływać. Zastanawiając się nad wyborem materaca dla niemowlaka, warto również zwrócić uwagę na jego wymiarami. Materace dla dzieci występują w dwóch wymiarach 120×60 oraz 140×70. Wybierając jeden wymiar z podanych, możesz być pewny, że Twoje dziecko będzie mogło spać na nim nawet do 5 lub 7 roku życia. Wybierając, odpowiedni materac do łóżeczka dla dziecka, warto pamiętać, że powinien być on co najmniej 20 cm dłuższy od naszego dziecka, to pozwoli na komfortowy odpoczynek. Materac dla dzieci powinien posiadać odpowiednie certyfikaty i atesty, które będą potwierdzać, że do produkcji danego materacu nie użyto szkodliwych substancji, które mogłyby zagrażać życiu i zdrowi niemowlęcia.

Najwyższej jakości materace dla osób w średnim wieku oraz dla seniorów w firmie Jandrew.

Komfort oraz jakość naszego snu spada wraz z wiekiem, co przyczynia się do tego, że ludzie w średnim wieku są bardziej podatni na problemy z zasypianiem w nocy. Wybór odpowiedniego materaca może przyczynić się do ulepszenia jakości snu oraz ogólnej poprawy życia. Komfortowy sen może zapobiegać powstawaniu poważnym chorobom w starczym wieku między innymi chorobom serca czy też Alzheimera. Powinno się zwrócić uwagę na materac, który będzie wyrównywał i podpierał linię kręgosłupa. To z kolei przyczyni się do zapobiegania wystąpienia problemów z plecami. Jeżeli szukasz miękkiego i wygodnego materaca do Twojego domu, skorzystaj z naszej oferty i wybierz materac dostosowany do Twoich potrzeb i wymagań. Jesteśmy przekonani, że Twój sen będzie bardziej komfortowy. Z naszą firmą wygodny, przyjemny, komfortowy wypoczynek będzie na wyciągnięcie ręki każdego dnia i nocy. Dłużej się nie zastanawiaj, tylko dokonaj zakupów w naszym sklepie internetowym i ciesz się najwyższą jakością materacy marki Jandrew.

Miękki i wygodny materac to podstawa komfortowego snu, dlatego tak ważne jest, aby wybrać odpowiedni materac do łóżka sosnowego lub łóżka drewnianego. Nie zastanawiaj się! Wybierz wygodny i miękki materac dla siebie, jak i swoich najbliższych, który wpłynie komfortowo na jakość Twojego snu. Już teraz w naszym sklepie Jandrew znajdziesz materac na łóżko 160×200 oraz idealne łóżko drewniane 160×200.