Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Pokaż

Komoda Góral

1,050.001,365.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Łóżko Góral

814.002,314.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Nakastlik Góral

250.00325.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Szafa III Góral

2,059.002,677.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Szafa I Góral

1,079.001,403.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Szafa II Góral

1,462.002,141.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Kolekcja Góral

Meble góralskie – łóżka, komody i szafy drewniane z kolekcji Góral!

Wyżyny to piękne miejsce i nic dziwnego, że tak wiele osób chce uchwycić jego rustykalny urok w swoich domach. Ale z czym wiąże się taki wygląd? I jak można go osiągnąć samodzielnie? Cóż, nie martw się! Mamy tutaj wszystkie odpowiedzi, a co najważniejsze znajdziesz w naszym sklepie internetowym Jandrew.pl prawdziwe drewniane meble góralskie prosto spod naszego dłuta!

Kolekcja drewnianych mebli góralskich

Kolekcja mebli góralskich przeznaczona jest do sypialni i innych pomieszczeń. Nazwa nawiązuje do wyżynnych terenów, gdzie ten rodzaj drewna – sosna – był wykorzystywany do produkcji mebli już od XVII wieku. Nasza firma produkuje drewniane meble góralskie, używając tylko wysokiej jakości drewna i tradycyjnych technik przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Oferujemy duży wybór mebli góralskich, w tym łóżka, komody…itp.

Wykorzystujemy naturalne drewno do tworzenia pięknych mebli do domu. Nasze produkty są dostępne w internetowym sklepie – możesz je zamówić na terenie całej Polski i Europy.

Łóżko w stylu góralskim

Jeśli szukasz drewnianego łóżka góralskiego, to trafiłeś we właściwe miejsce.

W naszych magazynach mamy wiele drewnianych łóżek góralskich, od pojedynczych łóżek do king size, a nawet super king! Możesz wybierać spośród wielu różnych stylów, kolorów i wykończeń. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz, byśmy wykonali dla Ciebie specjalne drewniane góralskie łóżko na zamówienie według Twojej specyfikacji!

Mamy również pasujące drewniane ramy łóżek w stylu góralskim dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z meblami do sypialni.

Komoda w stylu góralskim

Meble drewniane góralskie Jandrew.pl wykonane są z litego drewna sosnowego i mogą być malowane lub barwione.

Komody w stylu góralskim dostępne są w kolorze brązu, teak i bieli, jak i innych kolorów, które możesz wybrać z naszej palety barw. Kolor sosna jest najbardziej popularnym wyborem dla mebli góralskich, ale jest to również bardzo tradycyjny wybór. Biel daje lżejszy wygląd i ma bardziej nowoczesny styl niż inne barwy, podczas gdy teak ma elegancki design, który dobrze pasowałby do każdej sypialni lub innego pomieszczenia.

Komody drewniane góralskie są głównie używane w pomieszczeniach domowych, ale mogą być również ciekawą atrakcją w biurach czy pomieszczeniach komercyjnych.

Szafa w stylu góralskim

Góralski styl szafy jest popularną opcją i staje się coraz modniejszy. Te stylowe meble cechują szersze rzędy półek, szuflad i wieszaki z prętami na wieszaki.

Niektóre są także wyposażone w lustra na wewnętrznej stronie drzwi (jeśli chcesz wybrać taką opcję, powiadom nas o tym – możemy dostosować Twój mebel), które zapewniają bardziej intymne spojrzenie na Twoje opcje odzieżowe przed podjęciem decyzji co na siebie założyć.

Twój dom będzie wyglądał rewelacyjnie

Drewniane meble w stylu góralskim można znaleźć w wielu miejscach. Stają się coraz bardziej popularne.

Meble w stylu góralskim to świetny sposób na dodanie charakteru i ciepła do swojego domu. Nie muszą być używany tylko w kuchni lub jadalni – w rzeczywistości sprawdzają się naprawdę dobrze w prawie każdym pomieszczeniu w domu!

Wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości drewno, tworząc klasyczne i nowoczesne wzory mebli góralskich zgodne z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz

Używamy tylko wysokiej jakości drewna, tworząc klasyczne i nowoczesne projekty zgodne z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. Nasze drewniane meble góralskie wykonane są z drewna sosnowego. Wybór materiałów i wykończeń pozwala nam zaoferować Państwu produkty przeznaczone do domu lub biura w przystępnej cenie.

Oferujemy duży wybór mebli góralskich m.in. łóżka, komody, komody…itp.

U nas znajdziesz kolekcję góralską w najlepszej cenie na rynku. Oferujemy duży wybór drewnianych mebli góralskich, w tym łóżka, komody…itp.

Ta kolekcja to ekskluzywne meble wysokiej jakości wykonane z drewna. Nasze produkty są projektowane i produkowane przez nas w naszej fabryce zlokalizowanej w Polsce.

Produkcją drewnianych mebli w stylu góralskim zajmujemy się od 1994 roku! Projektujemy i produkujemy wysokiej jakości drewniane meble w stylu góralskim!

Wybierz nasze drewniane meble w stylu góralskim!

Jeśli chcesz dodać trochę stylu góralskiego do swojego domu, to mamy nadzieję, że w tej kategorii odnajdziesz trochę inspiracji. Istnieje wiele różnych mebli z naszej kolekcji, które pomogą wprowadzić ten piękny styl do Twojego domu i sprawią, że poczujesz się bardziej jak w tradycyjnym góralskim domku z jego rustykalnym urokiem i naturalnymi elementami.

Jeśli szukasz drewnianych mebli góralskich, zapraszamy do kontaktu i przejrzenia tej kategorii.