Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników

Pokaż

Drewniane place zabaw – Małopolska. Sprawdzony producent mebli sosnowych Jandrew.

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem drewnianego placu zabaw dla dzieci do ogrodu z domkiem, zjeżdżalnią i huśtawką dla swojego dziecka to najlepszą i największą ofertę znajdziesz w naszym sklepie Jandrew. Proponujemy place zabaw idealne dla dzieci w każdym wieku. Dzięki nam stworzysz ogród dla swojego dziecka. Będzie on dla niego przyjazny, a dziecko będzie mógł na nim miło spędzać wolny czas. Proponujemy tanie zestawy ogrodowe, w których skład wchodzić będzie drabinka wraz z zjeżdżalnią dla dzieci, a także huśtawki. Dostępne są również większe place zabaw, w skład których wchodzić będą domki, piaskownice, zjeżdżalnie, huśtawki, ścianki wspinaczkowe i inne udogodnienia dla najmłodszych. Postaw na sprawdzony produkt i zapoznaj się naszą bogatą ofertą Jandrew.  Drewniane place zabaw na terenie województwa Małopolska i całej Polski tylko z Jandrew.

Drewniane place zabaw do dużego ogrodu! Jandrew producent mebli sosnowych Małopolska

Wiele osób posiadających spory ogród, w którym często bawią się dzieci, może zastanowić się nad wyborem odpowiedniego placu zabaw do ogrodu. Powinien on być wyposażony w domek ze zjeżdżalnią, a także huśtawkę, piaskownicę czy też ściankę wspinaczkową. To właśnie dzięki takim placom zabaw Twoje dziecko będzie mogło bawić się na świeżym powietrzu. Place zabaw są wykonane w dokładny sposób, aby niekorzystne warunki atmosferyczne nie wpływały na nie negatywnie. Warto również zauważyć, że drewno wykorzystane do produkcji poszczególnych placów zabaw jest wysokiej jakości. Zostaje ono odpowiednio zaimpregnowane, co pozytywnie wpływa na trwałość zestawu. Każdy z dostępnych u nas domków wraz ze zjeżdżalnią i huśtawkami jest bezpieczny dla najmłodszych dzieci.

Poszczególne elementy wchodzące w skład każdego placu zabaw.

Zjeżdżalnie do placów zabaw.

Nasze place zabaw wyposażamy w zjeżdżalnie, które spełniają odpowiednie wymagania, a także które posiadają atesty bezpieczeństwa. Stworzone są one ze specjalnego tworzywa odpornego na zmieniające się warunki atmosferyczne. To właśnie to sprawia, że zjeżdżalnie, w które wyposażone są nasze place zabaw, są trwałe, a zarazem nie tracą koloru. Pomimo upływu lat ślizg w dalszym ciągu będzie przynosił dzieciom wiele radości.

Huśtawki do placów zabaw.

Podobnie jak zjeżdżalnie, huśtawki również pochodzą od zaufanego producenta. Wykonujemy je w taki sposób, aby dzieci bezpiecznie bawiły się na placu zabaw. Huśtawki przymocowane są do całej konstrukcji specjalnymi hakami, aby dziecko było bezpieczne podczas codziennej zabawy. Warto zauważyć, że w zależności od wyboru modelu placu zabaw, będziesz miał możliwość również odpowiedniej konfiguracji huśtawek wchodzących w skład całego zestawu.

Pokrycie dachowe placów zabaw.

Niektóre place zabaw pokryte są gontem bitumicznym. Dzięki takiemu rozwiązaniu dachy nie przemakają, a do wewnątrz domku nie dostaje się woda. Wybrane modele są pozostawione bez dodatkowego zabezpieczenia, pokryte są wyłącznie specjalną deską dachową.

Elementy drewniane placów zabaw.

Elementy placów zabaw tworzymy z odpowiednio zaimpregnowanej tarcicy. Dzięki temu pomimo wielu lat place zabaw prezentują się odpowiednio i są bezpieczne dla najmłodszych. Warto zauważyć, że w skład placów zabaw wchodzą różne elementy i ich odpowiednie wykonanie odgrywa tutaj bardzo ważną rolę. Do produkcji elementów drewnianych wykorzystujemy wysokiej jakości drewno sosnowe, które przed obróbką zostaje odpowiednio wysuszone. W ten sposób uzyskujemy trwałe elementy każdego placu zabaw. To pozwoli klientowi wybrać odpowiedni model placu dla swoich dzieci, spośród wielu dostępnych na naszej stronie.

Podczas wyboru poszczególnych placów zabaw należy pamiętać, że dodatkowe elementy wchodzące w skład placu zabaw, będziesz mógł zakupić w zakładce „dodatki ogrodowe”.

Cena wybranych placów zabaw wykonanych z drewna sosnowego dostępnych u producenta mebli sosnowych Jandrew.

Nasza firma oferuje szeroki wybór placów zabaw idealnych do każdego ogrodu. W naszej ofercie znajdziesz poszczególne elementy placów zabaw, takie jak ścianki wspinaczkowe, a także domki z podestem, które możesz zakupić osobno. Jeżeli jednak zależy Ci na kompletnym placu zabaw, ceny wahają się od 1400 zł nawet do 5400 zł. W skład ceny wchodzą elementy, w wyposażenia poszczególnego placu zabaw. Jeżeli więc chcesz zakupić plac zabaw, w którym Twoje dziecko będzie mogło bawić się w przeróżny sposób i był bogato wyposażony, warto zastanowić się nad droższym egzemplarzem.

Place zabaw wyposażamy we wszystkie elementy niezbędne do zabawy. Tym samym zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Wyboru dodatkowych akcesoriów do placu zabaw będziesz mógł dokonać odpowiednio do wybranego modelu placu w zakładce „dodatki ogrodowe”. Transport poszczególnych placów zabaw należy omówić przy zakupie. Oferowane przez nas place zabaw wykonujemy na zamówienie. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów zamówienia.