Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Pokaż

Komoda Izabell

760.00988.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Łóżko Izabell

837.002,371.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Nakastlik Izabell

359.00467.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Szafa Izabell

2,841.003,693.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.
Kolekcja Izabell


Meble drewniane do sypialni – kolekcja mebli

Drewniane meble do sypialni Izabell wykonane są z litego drewna i mają niepowtarzalny styl. Do wyboru są 4 różne meble, a każdy z nich ma wiele opcji kolorystycznych, które można dopasować do swojego gustu. Fakturę drewna można obejrzeć na karcie produktu, a wszystkie produkty zostały sfotografowane w naturalnym świetle bez filtrów i graficznych poprawek. Zdjęcia będą się nieznacznie różnić od produktu, jaki Państwo dostaną. Wszystko dlatego, że każdy mebel wykonywany jest na zamówienie, specjalnie pod wybranego klienta!

Meble wykonane z drewna – meble drewniane do sypialni producent

Jak sama nazwa wskazuje, te meble są wykonane z drewna. Są one dostępne w wielu różnych kolorach, więc łatwo znajdziesz taki, który pasuje do wystroju Twojej sypialni. Wybierz inne niż meble drewniane do sypialni białe – u nas masz wiele możliwości. Do najpopularniejszych kolorów dla szafki nocnej, łóżka, komody i szafy można zaliczyć: orzech, sosna i brąz wenge.

Drewniane meble do sypialni tanie i wysokiej jakości

Drewniane meble do sypialni są nie tylko stylowe, ale również trwałe, co czyni je doskonałym wyborem dla tych, którzy chcą zainwestować w wysokiej jakości produkty, które będą trwałe przez lata.

Fakturę drewna można obejrzeć na karcie produktu

Drewniane meble do sypialni, to najlepszy wybór dla Twojego domu. Nasze drewniane meble do sypialni dodadzą Twojej sypialni odrobinę elegancji i komfortu i sprawią, że będzie ona niczym Twoja przystań. Fakturę drewna można obejrzeć na karcie produktu.

Kolory można obejrzeć na karcie produktu

Aby obejrzeć kolory na karcie produktu, należy najpierw kliknąć wybrany mebel. Dzięki temu przeniesiesz się na kartę produktu. Kolory można następnie obejrzeć wybierając jeden z dostępnej listy po prawej stronie.

Produkty z kolekcji Izabell można znaleźć w katalogu poniżej

Kolekcja Izabell to seria mebli wykonanych z drewna. W jej skład wchodzą meble do sypialni takie jak szafa, łóżko, komoda, szafka nocna. Te drewniane meble do sypialni są zaprojektowane z motywami kwiatowymi i mają klasyczny styl, który będzie pasował do każdej nowoczesnej aranżacji wnętrza.

Łóżka drewniane do sypialni – kolekcja Izabell

W naszej kolekcji znajdziesz łóżko drewniane, które możesz zamówić w różnych wariantach kolorystycznych, jak i rozmiarowych. Proponujemy Państwu:

  • łóżko drewniane do sypialni 80×200,
  • łóżko drewniane do sypialni 90×200,
  • łóżko drewniane do sypialni 120×200,
  • łóżko drewniane do sypialni 140×200,
  • łóżko drewniane do sypialni 160×200,
  • łóżko drewniane do sypialni 180×200.

Drewniane meble do sypialni

Drewniane meble do sypialni wykonane są z litego drewna i malowane w różnych kolorach. Idealnie nadają się do dekoracji sypialni, ponieważ tworzą ciepło i komfort w pomieszczeniu. Motywy roślinne na meblach wprowadzają do wnętrza harmonię.

Kolekcja mebli drewnianych do sypialni Izabell

Drewniane meble do sypialni można łączyć z innymi elementami wystroju wnętrza: szkłem, metalem, plastikiem i dodatkami tekstylnymi. Dzięki temu Twój dom zyska poczucie przytulności i komfortu!

Sypialnia to miejsce, w którym spędzamy dużo czasu, dlatego konieczne jest zastosowanie w tych pomieszczeniach wysokiej jakości i eleganckich mebli.

Wystrój wnętrza i wyposażenie sypialni powinno być takie, aby osoba odpoczywała i zapominała o świecie zewnętrznym. Nowoczesne i stylowe meble do sypialni nie zajmują dużo miejsca, są praktyczne, a jednocześnie pozwalają stworzyć harmonijną atmosferę w pomieszczeniu.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz meble nowoczesne, czy antyczne do swojego domu, jakość jest jednym z najważniejszych aspektów, które musisz wziąć pod uwagę, aby uniknąć przyszłych strat. Wysokiej jakości aranżacja wnętrz może być dość droga, ale jest warta swojej ceny, ponieważ może trwać przez wiele pokoleń.