Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Pokaż

Buda 1

516.60

Buda 2

664.60

Buda 3

811.80

Buda 4

811.80

Buda 5

516.60560.88
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Buda dla psa na każdą porę roku.

Buda dla psa to nieodłączny element każdego ogrodu, na którym zamieszkuje psiak, spędzający większość czasu na zewnątrz. Nowoczesne budy dla psów, zagwarantują, że nasi czworonożni przyjaciele będą chronieni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Do takich warunków zaliczyć możemy między innymi opady deszczu, śniegu czy też niską temperaturę. Zagwarantowanie odpowiednich warunków zwierzętom jest bardzo ważne, ponieważ to w dużej mierze wpływa na długość ich życia. A chyba każdy z nas chce, aby nasz czworonożny przyjaciel był z nami jak najdłużej. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej budy dla psa. Tym bardziej, dla takiego, który większość czasu przebywa na zewnątrz. W przypadku mroźnych dni, warto zainwestować w dobrą budę dla psa. Taka buda zagwarantuje odpowiedni komfort. Buda dla psa często wzbudza kontrowersje, ale mimo to może być bardzo dobrym schronieniem dla psa, niezależnie od tego, czy zwierzę śpi na zewnątrz stale, czy tylko okazjonalnie.

Buda dla owczarka niemieckiego.

Drewniana buda to klasyczne legowisko dla zwierząt, które trzymane są poza domem. W dawnych czasach takie drewniane budy były bardzo proste i nie zapewniały komfortu zwierzętom. Wielu właścicieli obawiało się, że ich pupil nie wytrzyma w takich warunkach. Często decydując się na zakup budy dla psa, wybierano model, który doskonale sprawdzi się podczas każdej pogody. Nowoczesne budy tworzone przez licznych producentów są ciepłe, wytrzymałe. Bardzo często w ofercie sklepów internetowych możemy znaleźć budy izolowane. Takie budy dla psów swoją budową przypominają bardziej małe domki niż proste, niewytrzymałe konstrukcje. Zastanawiając się, nad zakupem budy dla owczarka niemieckiego, powinniśmy wziąć pod uwagę jedną bardzo ważną kwestię. Przede wszystkim buda dla owczarka niemieckiego powinna mieć odpowiednią wielkość, powinna być na tyle duża, aby naszemu pupilowi było w niej wygodnie, ale też na tyle mała, aby utrzymać w niej ciepło. Odpowiednio dobrany rozmiar ma tutaj ogromne znaczenie. To jaki rozmiar będzie miała buda, zależy w dużej mierze od oczekiwań danego właściciela. Warto wziąć pod uwagę, że modele z ociepleniem mają oczywiście dużo większe rozmiary niż buda dla psa nieocieplana. Drewniane budy dla psów to świetne rozwiązanie, jeżeli chcesz, aby Twój pies miał wygodne i komfortowe miejsce do odpoczynku.

Jaką budę dla psa do domu wybrać?

Zastanawiasz się jaka buda dla psa do domu będzie idealna? Zastanawiasz się, na co zwrócić uwagę przy jej wyborze? Nowoczesna buda dla psa do domu może, stać w każdym domowym pomieszczeniu, tworząc ciekawy dodatek dla danego pomieszczenia. Wystarczy tylko trochę pomysłowości, aby stworzyć nietypową budę dla psa w domu. Jeżeli jednak nie przemawia, do Ciebie typowa buda dla psów, warto stworzyć kojec w zakamarkach domu. Ciekawym rozwiązaniem jest zakup blatów, pod którymi wstawimy klatkę lub kojec dla psa z drzwiczkami. Takie rozwiązanie sprawdzi się w większości domach, a nawet mieszkań, jeżeli chcesz, aby Twój pupil był cały czas z Tobą w Twoim domu.

Firma Jandrew to producent budy dla psów.

W naszym internetowym sklepie Jandrew znajdziesz różne budy dla psa, które nie są ocieplane. Proponujemy różnego rodzaju budy dla psów o zróżnicowanych wymiarach. Jandrew jako producent bud dla psów oferuje budy z dachem dwuspadowym, budy z dachem płaskim, budy z przedsionkiem. W ofercie posiadamy drewniane budy dla psów, które świetnie sprawdzą się podczas każdej pory roku niezależnie od klimatu. Budy drewniane są bardzo odporne, dzięki specjalnym powłokom lakieru chronione są przed deszczem i złymi warunkami pogodowymi. Gwarantujemy budy dla psa, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Jeżeli chcesz, aby Twój pies miał jeszcze większy komfort i wygodę, możesz umieścić w budzie wygodne legowisko, które odizoluje psa od podłoża i tym samym sprawi, że buda będzie jeszcze bardziej odpowiednia. W sklepie internetowym Jandrew znajdziesz budę dla psa, która będzie odpowiadać na wszystkie potrzeby zarówno Twoje, jak i Twojego pupila. W naszym sklepie znajdziesz budę dla psa, która sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych, w zależności od obszaru, w którym mieszkasz. Gwarantujemy budy dla psa o różnorodnej wielkości, a także wzorach, a co najważniejsze atrakcyjne budy dla psa na każdą porę roku.

W naszym sklepie internetowym Jandrew możesz dokonać zakupu gotowej budy dla psa. Ceny gotowej budy dla psa w naszym sklepie internetowym wynosi od 500 zł do 800 zł. Ceny zależne są od materiału, z jakiego wykonana jest buda, a także od jej wielkości oraz rodzaju. Oferujemy budy nieocieplane dla psa z dachem dwu spadowym, w różnych odcieniach kolorystycznych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zakupu budy dla psa, w zależności od państwa potrzeb, jak i wymagań. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy pomogą Państwu w wyborze najlepszej jakościowo budy dla psa.