Pokaż

Szafy (23)

Regały (26)

Witryny (17)

Kredensy (9)

Garderoby (8)

Komody (43)

Toaletki (5)

Biurka (9)

Szafki na buty (12)

Kufry (7)

Łóżka sosnowe (10)

Łóżka dziecięce i młodzieżowe (24)

Materace (2)

Nakastliki (6)

Ławy narożne (7)

Stoły (7)

Ławy kawowe, stoliki RTV (21)

Taborety, stołeczki (8)

Krzesła (14)

Meble sosnowe idealne do każdego pomieszczenia.

Meble sosnowe uważane są przez wiele osób za drogocenny skarb, który każdy może posiadać w swoim domu. Na przestrzeni ubiegłych stuleci meble wykonywane z prawdziwego drewna cieszyły się dużym zainteresowaniem, ponieważ był to towar dostępny wyłącznie na specjalne zamówienie zamożnych rodzin. Piękne zdobienia na drewnianych szafach do pokoi, jak również kredensach kuchennych stanowiły niezmiernie ważny dodatek każdego pomieszczenia.

Teraz kiedy w sklepach meblowych możesz znaleźć bogaty wybór mebli, wykonanych z płyt meblowych, zapomina się o tym, jaki wydźwięk w każdym domu miały meble wykonane z naturalnego drewna. Obecnie starodawne meble, które poddawane są odnowie, można znaleźć w różnych sklepach z antykami za tysiące złotych. Nie każdy bowiem może sobie pozwolić na takie rozwiązanie, dlatego nasza firma Jandrew wychodzi naprzeciw wymaganiom klientów i oferuje meble wykonane z naturalnego drewna sosnowego, które idealnie będą pasowały do kuchni, salonu, pokoju, jak również przedpokoju. W naszej ofercie znajdziesz meble sosnowe z możliwością pomalowania je na kolor biały, beżowy, orzechowy i wiele innych odcieni dostępnych w naszej palecie barw.

Meble kuchenne sosnowe – Jandrew producentem na skalę całego kraju.

Nowoczesne budownictwo coraz częściej nawiązuje swoim wyglądem do góralskiego stylu. Wiele domów budowanych z drewna na terenie całego naszego kraju wyposażone jest w nowoczesne meble góralskie wykonane z drewna sosnowego lub modrzewiowego. Meble takie możesz znaleźć u producenta mebli sosnowych, takich jak nasza firma Jandrew. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu unikatowych produktów w nowoczesnej odsłonie. Meble sosnowe na wymiar, jakie znajdziesz w naszej ofercie, spełnią Twoje oczekiwania i będą idealnie pasowały do każdego wnętrza. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób chcących posiadać wysokiej jakości meble z drewna sosnowego do kuchni, salonu czy też przedpokoju. Nasze meble idealnie sprawdzą się w każdym domku letniskowym, jak również domu całorocznym. Dzięki specjalnej załodze mającej na celu dostarczyć meble w wybrane miejsce jesteśmy w stanie wysłać nasze meble sosnowe do takich miast jak Kraków, Bydgoszcz, Łódź, Warszawa, a nawet do pobliskich miejscowości, takich jak Nowy Targ czy Zakopane.

Meble sosnowe do kuchni mogą okazać się więc idealnym rozwiązaniem do każdego rodzaju domu. Idealnymi modelami, które spiszą się właśnie w tym pomieszczeniu, są taborety, ławy narożne, nowoczesne kredensy, stoły i wiele innych. Bez nich nie miałbyś możliwość odpowiednio wyposażyć swojej kuchni. Każdy, kto stawia na góralski styl, powinien więc zaznajomić się z naszą ofertą mebli kuchennych. Są one tworzone z myślą o każdym kliencie. Znajdziesz tutaj meble w klasycznej odsłonie, minimalistyczne, jak również pięknie zdobione, idealnie pasujące do bogatych wnętrz.

Meble sosnowe do sypialni.

Ciekawym rozwiązaniem będzie też wybór nowoczesnych mebli drewnianych do sypialni wykonanych z drewna sosnowego. Będą one idealnie pasować do całości wyposażenia mieszkania. Meble sosnowe, jakie oferuje nasza firma Jandrew cechują się wysoką trwałością,. Ponadto charakteryzują się pięknym wyglądem i idealnie będą pasowały do każdego rodzaju sypialni. Znajdziesz u nas pojemne szafy z lustrami, komody, nakasliki i wiele innych niezbędnych do wyposażenia funkcjonalnej sypialni. Zaletą mebli wykonanych z drewna jest przede wszystkim ich trwałość i ładny wygląd. W związku z tym pomimo upływu czasu nie będziesz musiał martwić się tym, że meble stracą swój piękny wygląd. Nasza firma Jandrew producent mebli sosnowych bazuje wyłącznie na sprawdzonych produktach. Meble wykonane są z odpowiednio wysuszonej tarcicy, która pomimo wieloletniego użytkowania, w dalszym ciągu będzie prezentowała się bardzo dobrze.

Meble do przedpokoju, które spełniają Twoje oczekiwania.

W naszej ofercie znajdziesz również niezbędne meble do przedpokoju. Oferujemy garderoby wykonane z drewna sosnowego oraz szafki na buty, których nie mogłoby zabraknąć w każdym mieszkaniu. Decydując się na jedną z wybranych propozycji, będziesz miał do wyboru meble idealne do małych mieszkań lub domków letniskowych. Oferujemy dodatkowo bogato zdobione egzemplarze idealnie pasujące do domów całorocznych. Każdy z dostępnych u nas mebli jest tworzony na bazie najnowszych trendów w świecie aranżacji wnętrz. Warto więc zapoznać się z naszą ofertą i sprawdzić, czy wybrany model mebla spełni Twoje oczekiwania. Meble do przedpokoju są odporne na różne warunki, w tym także wilgoć. Postaw wiec na sprawdzone rozwiązanie.

Producent mebli sosnowych Jandrew właściwym wyborem dla każdego, kto szuka nowoczesnych mebli drewnianych.

Wybierając ofertę naszej firmy, możesz być pewny, że meble, które specjalnie wykonamy dla Ciebie, będą dopasowane do Twoich potrzeb. W naszym sklepie znajdziesz mnóstwo ciekawych propozycji. W konfiguratorze zakupów będziesz mógł stworzyć niebanalne meble, które podkreślą piękno Twojego mieszkania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Meble sosnowe Jandrew to najlepsze rozwiązanie do każdego domu!