Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Pokaż

Domki ogrodowe drewniane świetnym rozwiązaniem na każdą działkę i do ogrodu.

Posiadając piękny ogród lub działkę rekreacyjną, warto zauważyć, że plastikowy lub metalowy składzik na narzędzia może okazać się najlepszym rozwiązaniem do przechowywania codziennych rzeczy. Wzbogaci on bowiem wygląd całego ogrodu, jednak gotowe projekty oferowane przez różne sklepy, nie do końca będą spełniały swoje zastosowanie. Czy zastanawiałeś się więc nad wyborem nowoczesnego drewnianego domku ogrodowego, który na działce może służyć, jako domek rekreacyjny, natomiast w ogrodzie jako domek narzędziowy?

Teraz bogatą propozycję domków ogrodowych znajdziesz w naszej ofercie Jandrew, gdzie dostępne są modele z tarasem lub bez dla miłośników spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Nasza firma Jandrew oferuje wysokiej jakości produkty wykonane z prawdziwego drewna, dlatego jeśli zależy Ci na wysokiej jakości domkach ogrodowych, które idealnie wkomponują się w wygląd Twojego ogrodu postaw na nasze realizacje. Sprawdź, jakie rodzaje domków ogrodowych oferuje nasza firma i postaw na jeden z kilkunastu dostępnych modeli.

Producent domków ogrodowych Jandrew — bogata oferta sklepu!

Szukasz świetnego domku ogrodowego z prawdziwego drewna, który idealnie będzie pasował do całej architektury ogrodowej? Jeśli tak, to trafiłeś w odpowiednie miejsce, ponieważ nasza firma Jandrew jest producentem produktów wykonanych z prawdziwego drewna. Oprócz samych mebli drewnianych oferujemy domki ogrodowe idealne na działkę rekreacyjną, jak również do ogrodu w gospodarstwie jednorodzinnym. W bogatej ofercie znajdziesz bowiem idealne domki drewniane na narzędzia, które będziesz mógł postawić w dowolnie wybranym przez siebie miejscu w ogrodzie. Oprócz tego dostępne są domki letniskowe, które bez problemu będą spełniały swoje funkcje na działkach rekreacyjnych.

Domki drewniane ogrodowe od producenta domków ogrodowych Jandrew.

Domki ogrodowe, jakie znajdziesz w naszej ofercie, są wykonywane na specjalne zamówienie klienta. W ofercie posiadamy trzy rodzaje domków, które idealnie spiszą się na działkach rekreacyjnych. Domki te są dostępne w trzech różnych wymiarach. Oprócz tego dostępny jest domek drewniany z tarasem, jak również domek w stylu góralskim, który urządzisz w dowolnie wybrany przez siebie sposób. Domki te są idealne do ogródków działkowych i w nich będziesz mógł spędzić miło wolny czas, ciesząc się spokojem i ciszą we własnym ogródku.

Domki ogrodowe z drewna na narzędzia.

W ofercie oprócz bogatych wersji domków ogrodowych znajdziesz również domki i schowki na narzędzia ogrodowe, które lepiej zabezpieczyć przed wilgocią oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, aby nie uległy zniszczeniu. Niektóre z tych drewnianych domków ogrodowych posiadają niewielki taras, w którym będziesz mógł umieścić ławkę oraz stolik lub inne niezbędne elementy wyposażenia ogrodu, takie jak grill, czy opał do kominka.

Domki ogrodowe od producenta Jandrew spełnią Twoje oczekiwania.

Domki ogrodowe, jakie znajdziesz w naszym sklepie, są stworzone z wysokiej jakości drewna sosnowego lub modrzewiowego, które przed obróbką zostaje odpowiednio wysuszone. W związku z tym każdy stworzony przez nas produkt będzie Ci służył przez długi czas. Aby nasi klienci mogli bez problemu postawić na wygodę i wysoką jakość stworzyliśmy wiele modeli domków ogrodowych, w których będzie można przechowywać wszystkie niezbędne produkty ogrodowe, takie jak kosiarka, grabie, podkaszarka i wiele innych.

Taki domek ogrodowy z drewna jest dobrym wyborem, kiedy zależy Ci na licznych oszczędnościach. Teraz kiedy materiały budowlane znacznie podrożały, wybudowanie w domu garażu lub zrobienie osobnego budynku na samochód i narzędzia, w którym można byłoby przechowywać taki asortyment, może być średnio opłacalne. Każdy, kto pragnie zminimalizować koszty związane z budową, powinien zastanowić się nad wyborem domku ogrodowego, który jest przeznaczony na przechowywanie właśnie takich produktów. Rozwiązanie takie jest o wiele tańsze, a domek drewniany produkcji Jandrew możesz postawić w dogodnie wybranym przez siebie miejscu.

Domki ogrodowe, a odpowiednio przygotowane podłoże.

Wiele osób zastanawia się, czy taki domek można położyć prosto na podłożu. Oczywiście jest to możliwe, ale należy pamiętać, że tak użytkowany domek ogrodowy posłuży Ci znacznie krócej, niż w przypadku wykonania specjalnej podbudowy. W przypadku domku ogrodowego drewnianego na narzędzia ciekawą alternatywą będzie zrobienie specjalnej płyty podłogowej, dzięki której w domku nie będzie zbierała się woda, która wydostawałaby się z gruntu. Decydując się na domek w ogródku działkowym, najlepiej jest postawić również na płytę podłogową lub fundament, przez co domek taki posłuży Ci przez wiele lat. Odpowiednie podłoże wpłynie na jakość użytkowania, a zarazem wpłynie na trwałość danego domu.

Meble ogrodowe i domki ogrodowe – ceny.

Wiele osób zastanawia się, jaki może być koszt takiego drewnianego domku na narzędzia lub działkę. Ceny poszczególnych domków ogrodowych znajdziesz w konfiguratorze dostępnym w naszym sklepie, jednak ceny te oscylują w granicach 1 300 zł do 23 000 zł. Koszt produkcji każdego domku jest bowiem adekwatny do Twoich wymagań i materiałów, jakie zostały użyte do jego produkcji.

Najlepsze domki ogrodowe tylko z Jandrew!

Jeśli szukasz sprawdzonego domku i stawiasz na nowoczesne rozwiązania, to zapoznaj się z naszą ofertą. Domki, jakie znajdziesz w naszym sklepie, są stworzone na specjalne zamówienie klienta. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje w związku z poszczególnym modelem domku ogrodowego, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lubi do kontaktu telefonicznego.