Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Pokaż

Pergole drewniane

To, że w ogrodzie otacza nas roślinność to coś naturalnego i pożądanego. Zwłaszcza jeśli jest ona odpowiednio pielęgnowana a jej występowanie rozplanowane. Bardzo popularnym i pięknym rozwiązaniem są wijące się kłącza winorośli, róży czy innych roślin ozdobnych wzdłuż estetycznych, „kratkowatych” pergoli. Te niepozorne konstrukcje konstrukcje pomagają nadać naszemu ogrodowi unikalnego i czarującego wyglądu. Tak się składa, że pergole drewniane to nasza specjalność i mamy je w swojej ofercie w wielu różnych wariantach.

Piękne pergole drewniane do ogrodu, na działkę lub w firmie

Pergole drewniane to estetyczne konstrukcje ozdobne, wykonane w charakterystyczny „kratkowaty” sposób. Stanowią podstawę do zadaszeń w miejscach odpoczynku lub jako portale przy wejściu do ogrodu. Można zastosować je samodzielnie lub w połączeniu z innymi elementami wystroju ogrodu. Same w sobie są ładne, ale szczególnego uroku nabierają, gdy pozwalamy im przeplatać się z kwiatami, krzewami czy winoroślą. Całość wygląda wtedy niezwykle i pozwala dosłownie zanurzyć się w roślinności. Pergole drewniane zalecamy zarówno do przydomowych ogrodów, uzupełnienie altanek czy tarasów, a także jako ozdoby w kawiarniach, ośrodkach turystycznych, wypoczynkowych czy kulturalnych. Wszędzie tam, gdzie jest odrobinę zieleni i potencjał na kwiaty – tam warto zastosować pergole drewniane.

Pojedyncze pergole jak i całe zestawy – pergole drewniane w różnych wariantach

A te wybrać możesz u nas w różnych wariantach, w zależności od Tego jak duży masz ogród i jak chcesz go zaprojektować. Możesz wybrać pergole w formie

  • pojedynczej ścianki,
  • podwójne z eleganckim i minimalistycznym zadaszenie, które uzupełni roślinności,
  • z dołączonymi drewnianymi donicami po obu stronach – mogą z nich wyrastać rośliny, które wprost nadają się do wicia się po kratkach pergoli,
  • kompletne zestawy z drewnianą, na której możesz odpocząć podziwiając wijące się nad Tobą kwiaty.

Wszystkie te projekty wykonujemy w różnych rozmiarach, kształtach i stylach. Dlatego mamy coś do małego ogrodu, na taras lub na dłuższą ścieżkę spacerową. Staramy się, aby w każdym naszym zestawie zawarty został charakterystyczny, góralski akcent.

Solidne wykonanie i estetyczny design

W Jandrew specjalizujemy się z wyrobów z drewna. Nie inaczej jest z pergolami ogrodowymi. Do tworzenia pergoli stosujemy głównie drewno modrzewiowe lub sosnowe. Dlaczego akurat te? Drewna te charakteryzują się trwałością, lekkością i pięknym naturalnym wyglądem. Z racji tego, że w naturalnym środowisko występują tuż obok wijących się roślin, nie wchodzą z nimi w szkodliwe interakcje. W ten sposób nasze pergole drewniane są estetyczne, łatwo tworzy się z nich unikalne konstrukcje, są wytrzymałe i mogą przez lata stanowić ozdobę Twojego ogrodu pozwalając wić się roślinom ku Słońcu.

Spraw sobie pergole drewniane i ozdób ogród po swojemu

Pergole drewniane mogą zdobić Twój ogród lub taras na różne sposoby. Te połączone z ławeczkami świetnie nadają się nie tylko na miejsce do odpoczynku w ogrodzie, ale też na podejmowanie gości. Przyjęcie weselne, komunijne albo urodzinowe? Pergole drewniane dodadzą uroku uroczystej chwili. Są na tyle wygodne i duże, że możesz umieścić obok nich stół, przykryć obrusem, a na ławeczce położyć poduszki. Innym razem do unikalnego efektu wystarczy jedna mała pergola. Wszystko to wśród kolorów i zapachów kwiatów. Pergole świetnie korespondują z innymi naszymi wyrobami – drewnianymi kompletami ogrodowymi, altankami czy mostkami.

W Jandrew stawiamy na zadowolenie klienta i pomoc w doborze pergoli drewnianych

W swoich wyrobach stawiamy na naturalny wygląd i kolor drewna. Na Twoje życzenie jednak możemy nasze pergole drewniane pomalować na inny kolor lub odpowiednio zaimpregnować. W każdej chwili możesz sprawdzić, jak prezentują się nasze wyroby na naszej stronie lub u nas, w firmie. Jeśli masz wątpliwości dotyczące wyboru konkretnych pergoli, rozmiarów czy zastosowań – daj znam znać. A może potrzebujesz pergoli drewnianych na zamówienie? Powiedz nam, czego potrzebujesz a postaramy się pomóc.