Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Pokaż

Komoda Parzenica

953.001,239.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Łóżko do łączenia Parzenica

518.00673.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Łóżko Parzenica

492.001,444.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Nakastlik Parzenica

207.00269.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Szafa II Parzenica

1,260.001,878.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Kolekcja Parzenica

Jesteś fanem gór, zim przy kominku i przytulnej atmosfery? Oto nasze wskazówki, jak udekorować wnętrze w stylu górskiej chaty za pomocą naszych drewnianych mebli w stylu góralskim z kolekcji Parzenica i kilku niezbędnych elementów dekoracyjnych!

Sypialnia w stylu góralskim – ciemne drewniane meble do sypialni z motywem góralskim

Drewno ociepla nasze wnętrza elegancją. Ciemne gatunki cenione są za zdecydowany charakter i styl. Jeśli chcesz by Twoja sypialnia w stylu góralskim prezentowała się wyjątkowo, spójrz na meble z kolekcji Parzenica. Ciemne drewno idealnie komponuje się ze złotymi zdobieniami na frontach. Co zrobić by te łóżka, komody i szafy z ciemnego drewna w stylu góralskim prezentowały się jeszcze lepiej?

Góralski styl w sypialni – ciemne drewniane meble i jasne dodatki

Meble z ciemnego drewna z łatwością wkomponują się w wystrój złożony z jasnych kolorów, takich jak biel, szarość, écru itp. Jeśli więc lubisz w sypialni meble z ciemnego drewna w stylu góralskim możesz pomalować ściany w jasnym odcieniu i wybrać równie jasną pościel. To się nazywa gra kontrastów! Dodaj ozdobne i miękkie futro, powieś na ścianach gobeliny, a na komodzie postaw ceramiczny wazon z polnymi kwiatami. Wyjątkowa atmosfera gwarantowana!

Teraz już wiesz, jak połączyć meble z ciemnego drewna z wystrojem …

Producent drewnianych góralskich mebli z ciemnego drewna do sypialni

Chociaż uprzemysłowienie produkcji mebli z pewnością przyniosło pewne korzyści, wadą tego było to, że poziom umiejętności i kunsztu pozornie został utracony. Kiedy projektant mebli wykonuje mebel własnymi rękami, istnieje niezaprzeczalny poziom staranności. Dlatego warto zamówić w naszym sklepie meble góralskie z kolekcji Parzenica. Nasze meble są wykonywane na zamówienie z niezwykłą starannością przez najlepszych mistrzów stolarskich.

W kolekcji Parzenica – mebli w stylu góralskim do sypialni, znajduje się:

  • komoda,
  • łóżko do łączenia,
  • łóżko podwójne,
  • nakastlik – stolik nocny, 
  • szafa.

Wszystkie meble możesz dostosować wedle własnych upodobań. Masz też możliwość zmiany ich koloru w opcjach produktu.

Kolekcja Parzenica – meble do sypialni w góralskim stylu

Atmosfera schroniska górskiego ewoluowała w ciągu ostatnich kilku lat, dostosowując się do nowoczesnych kryteriów projektowania wnętrz. Tak więc dekorowanie pokoju, a w szczególności sypialni w stylu górskim to świetny sposób, aby uczynić tą przestrzeń autentyczną, przyjazną i relaksującą. W tej atmosferze mogą mieszać się style i materiały. Drewno zawsze pozostaje w centrum uwagi – nasze przepiękne meble – ale atmosferę i przytulność zawsze będą tworzyć dodatki i akcesoria. Wybierz do naszych ciemnych drewnianych mebli góralskich dodatki, dzięki którym naprawdę poczujesz się wyjątkowo. Dodaj do łóżka wiele poduszek z motywem góralskim i wygodną pościel, na stoliku nocnym postaw kwiaty i świecę relaksacyjną, a pokój dopełnij przyjemnie miękkim dywanem.

Zdecyduj się na drewnianą sypialnię w stylu góralskim

Jeśli chodzi o materiały, tym, który znajdujemy najczęściej w dekoracji w stylu górskiej chaty, jest zdecydowanie drewno. Czy to na ścianach, na suficie z odsłoniętymi belkami stropowymi, na meblach czy na podłodze – drewno jest niezbędnym elementem dekoracji góralskiej sypialni.

Pomyśl o umeblowaniu swojego wnętrza, stawiając na ten sam odcień drewna dla mebli w tym samym pomieszczeniu. Ideałem jest zwrócenie się ku ciemnym drewnianym góralskim meblom, w kolorze takim, jak proponujemy na zdjęciach produktowych. Pomoże to nie przeciążać pomieszczeń i nadać im bardziej harmonijny wygląd. Do wyboru masz również jaśniejsze odcienie. Jeśli nie możesz się zdecydować, poproś naszych doradców klienta o podesłanie próbek kolorów.

Tradycyjna i nowoczesna sypialnia w stylu góralskim

Wyraźnie widać, że trend na górskie dekoracje niekoniecznie jest synonimem staromodnego i przestarzałego wystroju. Istnieje wiele sposobów łączenia tradycyjnych mebli i akcesoriów z aktualnymi elementami aranżacji wnętrz. Chodzi o równowagę.

Jeśli jesteś gotowy do zbudowania przytulnego gniazdka, w którym możesz spędzić zimę w cieple, niezależnie od tego, czy na zewnątrz pada śnieg, czy wieje wiatr to, zapoznaj się z naszymi meblami do sypialni w stylu góralskim z kolekcji Parzenica i skontaktuj się z nami! Czekamy na Twoje zamówienie!