Wyświetlanie 1–12 z 20 wyników

Pokaż

Komplet ogrodowy 1

2,509.003,150.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Komplet ogrodowy 2

1,169.001,660.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Komplet ogrodowy 3

1,402.001,760.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Komplet ogrodowy 4

1,476.001,850.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Komplet ogrodowy 5

1,107.001,560.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Komplet ogrodowy 6

1,845.002,320.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Komplet ogrodowy 7

2,509.003,000.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Komplet ogrodowy 8

2,350.002,830.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Komplet ogrodowy 9

1,402.001,760.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Komplet ogrodowy 10

2,200.002,700.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Komplet ogrodowy 11

2,350.002,850.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Komplet ogrodowy 12

2,275.002,760.00
Wybierz wariant na karcie produktu, by poznać cenę.

Drewniane komplety ogrodowe

Szukasz drewnianych kompletów ogrodowych? Chcesz zaprosić gości lub spędzić popołudnie na odrobinie relaksu na świeżym powietrzu? A może uznałeś, że na Twoim tarasie lub ogródku czegoś brakuje? Dobrze trafiłeś, gdyż w Jandrew mamy szeroką ofertę drewnianych kompletów ogrodowych. To świetne rozwiązanie na zagospodarowanie przestrzeni i spędzenia czasu w komfortowych warunkach. Komplety ogrodowe sprawdzą się na rodzinnych imprezach, grillu lub element wystroju Twojej kawiarni czy motelu. Wszystkim się zajmiemy, a Ty tylko wybierz drewniany komplet ogrodowy, który Ci się podoba.

Przebieraj w kształtach i wariantach stylistycznych

Dobre drewniane komplety ogrodowe to takie, które są dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań estetycznych. W naszej ofercie masz zestawy wykonane w prostym, klasycznym stylu, te kojarzące się z piknikiem, te bardziej eleganckie, a także te wnoszące nieco egzotyki. Niektóre drewniane komplety ogrodowe składają się z samych krzeseł, inne zawierają ławeczki a jeszcze inne eleganckie, stylizowane na orientalne klimaty zadaszenia ogrodowe. Do tego dochodzi wybór kolorystyki, pomiędzy różnymi odcieniami koloru drewna. Mnogość stylów sprawia, że dobrać możesz komplety indywidualnie i wpisać je w ogół aranżacyjny Twojego tarasu, ogrodu lub altanki.

Duży, a może okrągły stół – ile życzysz sobie siedzeń?

Wraz ze zróżnicowaniem stylistycznym, oferujemy też mniej lub bardziej rozbudowane drewniane komplety ogrodowe. Możesz wybierać komplety wyposażone w chociażby:

 • krzesła i stół,
 • ławki i stół,
 • stół, krzesła i ławki.

Większość siedzeń w naszych kompletach ogrodowych posiada oparcia, a każde jest wygodne i solidnie wykonane. Stoły występują w różnych rozmiarach i kształtach – prostokątnych, okrągłych, z łagodnymi lub ostrymi krawędziami. W zależności od tego, jak dużo masz miejsca w ogrodzie i jak wolisz spędzać czas, możesz wybrać komplety ogrodowe statyczne i jednolite lub z oddzielnymi krzesełkami. Tych może być tylko 2 albo nawet 10. A może w Twoim ogrodzie potrzebujesz tylko jedną, estetyczną ławeczkę szczebelkową? Sprawdź naszą ofertę!

Drewniane komplety ogrodowe do domu i do firmy

Co zyskujesz, jeśli zdecydujesz się na drewniane komplety ogrodowe firmy Jandrew? Zobacz:

 • są doskonałym uzupełnieniem ogrodu, wnętrza altany lub tarasu,
 • umożliwiają relaks, organizację przyjęć lub zwykłego spędzenia czasu na świeżym powietrzu,
 • są estetyczne i zróżnicowane,
 • wykonane z solidnych materiałów – na bazie świerkowego drewna,
 • mają różne zastosowania użytkowe, zarówno domowe jak i biznesowe.

Drewniane komplety ogrodowe firmy Jandrew nie tylko zdobią posesje prywatne, ale swoją estetyką świetnie nadają się także jako wyposażenie:

 • ogródków rekreacyjnych,
 • kawiarni,
 • pizzerii, restauracji czy knajp,
 • hoteli, pensjonatów i moteli,
 • placówek turystycznych lub usługowych,
 • ośrodków opiekuńczych i medycznych.

Solidne wykonanie i dbałość o szczegóły

Niezależnie od kompletu, który wybierzesz, zawsze możesz być pewny jakości wykonania. Jest tak dlatego, że dobieramy mocne materiały, w tym świerkowe drewno a nasi projektanci mają doświadczenie w tworzeniu unikalnych stylizacji meblowych. Nie stawiamy na proste rzemiosło – w każdym komplecie ogrodowym zostawiamy jakiś pomysłowy smaczek. Do naszych drewnianych kompletów ogrodowych przekonało się już wielu Klientów.

Mocne i lekkie świerkowe drewniane komplety ogrodowe

Nasze drewniane komplety ogrodowe stworzyliśmy z drewna świerkowego. Zrobiliśmy tak dlatego, że pod względem jakości użytkowej i zastosowań, nie ma ono sobie równe dla mebli ogrodowych. Świerk, obok sosny jest najbardziej popularnym gatunkiem pod względem rozmiarów produkcji mebli w Polsce. Ze świerku powstaje bardzo wytrzymałe, a jednocześnie lekkie drewno. Nie ma w sobie niepotrzebnych zabarwień, przez co jest jasne i białe. Świetnie nadaje się na drewniane komplety ogrodowe, ze względu na przewiewne warunki oraz naturalny wygląd. Szybko schnie, łatwo je malować i lakierować, a do tego drewno świerkowe ma piękny, żywiczny zapach. Świerkowa podstawa sprawia, że drewniane komplety ogrodowe firmy Jandrew są tak estetyczne i uniwersalne.  

Do wyboru masz różne warianty wykonania

W Jandrew rozumiemy zróżnicowane potrzeby klienta. Przejawia się to nie tylko w szerokim wyborze wariantów drewnianych kompletów ogrodowych, lecz także w zakresie wykonania. W zależności od zastosowań, Twoich oczekiwań i budżetu, możesz zdecydować się na:

 • surowe komplety, które nie są malowane – wyglądają wtedy najbardziej naturalnie,
 • komplety impregnowane – czyli lepiej chronione przed czynnikami atmosferycznymi,
 • impregnowane i lakierowane komplety – zyskujesz wtedy dodatkową ochronę i kolor.

Nie wiesz co wybrać? Pomożemy!

Wybór masz spory i dlatego możesz mieć problemy z tym, na co się zdecydować. Zastanawiasz się, jakie drewniane komplety ogrodowe będą najlepsze dla Twojego ogrodu, altanki lub tarasu? Daj nam znać, jakie masz wątpliwości, a we wszystkim Ci pomożemy. Mamy doświadczenie w produkcji mebli i potrafimy doradzić, wyjaśnić i podpowiedzieć